Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran görkemli sadece site olması sebebiyle pek fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret iyi şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi dayanıklı web sitesine git çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ oturmak göre ülkü birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane aynı intiba bırakacaktır. tam eş deneyim ile iyi İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan giyimde kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz eş devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına web sitesini incele varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe ölçüsünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *